2020 için Web Sitesi Trendleri

İşletmenizi internete taşımak mı?  Markanızı oluşturmanıza yardımcı olur, sizi daha ulaşılabilir, güvenilir ve potansiyel müşterilerden oluşan bir dünya için daha görünür hale getirirler. Tüketicilerin %88’i bir satın alma kararı vermeden önce ürün veya hizmet bilgilerini çevrimiçi olarak araştıracaktır, bu nedenle harika bir web sitesine sahip olmak günümüzde şüphesiz bir zorunluluktur.

Mükemmel Web Sitenizi Oluşturmak

İbrahim Sarac Web Çözümleri, web sitesi hedeflerinizde başarılı olmanıza yardımcı olabilecek inanılmaz bir web sitesi tasarımcıları ekibine sahiptir. Uzmanlarımız, tam gereksinimlerinizi karşılamak için CMS (içerik yönetim sistemi) siteleri, e-ticaret ve hatta ısmarlama web siteleri oluşturabilir. Hatta web barındırma sağlayabilir veya iş ihtiyaçlarınıza en uygun olanı size sağlayabiliriz. Ancak web sitenizin neye ihtiyacı var?

Web Sitesi Denetimleri

Web sitenizin olabileceğinin en iyisi olup olmadığından emin değilseniz, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını belirlemek için bir dizi analitik araç kullanarak sitenizin her sayfasını eksiksiz ve kapsamlı bir şekilde kontrol eden bir web sitesi denetimi gerçekleştirebiliriz. Bu bilgilerle, web sitenizi nasıl bir üst seviyeye çıkaracağınız ve hedef kitlenizin ihtiyaç ve isteklerini nasıl karşılayacağınız konusunda size rehberlik edebiliriz.

Web Sitesi Trendleri

Size mümkün olan en iyi web sitesini oluşturmak, elbette özelleştirme ile ilgilidir. Sizi, ürününüzü ve ideal web sitesi ziyaretçinizi tanımayı içerir. Aynı zamanda neyin trend olduğunu bilmek ve bunu kendi yararınıza kullanmakla da ilgilidir. İşte web sitesi tasarımında gördüğümüz bu yılın en büyük trendlerinden bazıları.

  • Koyu Arka Planlar: İzleyicinin göz yorgunluğunu azaltmaları (doğal olarak daha çekici hale getirmeleri) açısından pratiktir), bir web sitesindeki koyu arka plan renkleri aynı zamanda daha yüksek kontrasta izin vererek grafiklerinizi, görsellerinizi ve metninizi çarpıcı, dramatik bir etkiyle öne çıkarır.
  • Elle Çizilmiş Simgeler: Kusurlu grafiklerin ve simgelerin özgünlüğü, web sitenize ‘gerçek bir insan’ hissi verir ve tüketicilerin, günümüzün iş piyasasında mutlak bir zorunluluk olan markanın arkasındaki kişiyle otomatik olarak bağlantı kurmasını sağlar.
  • Sesli Kullanıcı Arayüzü: Çevrimiçi yapay zeka kullanımının artmasıyla, ziyaretçilerin sesle etkinleştirilen komutlar aracılığıyla web sitenizle etkileşime girmesine izin vermek, günümüzde web siteleri söz konusu olduğunda büyük bir gelecek trendi.
  • 3D Efektler: Günümüz web sitelerinin ziyaretçilerini çekmesinin bir yolu 3D tasarımlardır. Hiper gerçekçi ve inanılmaz derecede ilgi çekici, 3B ve etkileşimli efektler kullanarak web sitenizin ziyaretçilerinin web sitenizde daha fazla zaman geçirmesini sağlar; bu, daha yüksek marka sadakati ve daha fazla satış hacmi anlamına gelen bir taktiktir.
  • Minimalist Tasarım: ‘Minimalist’ tanımları kişiden kişiye ve tasarımcıdan tasarımcıya değişse de, bugünlerde web sitelerini olabildiğince basit ve temiz hale getirme eğilimi, belki de daha karmaşık olduğu için veya belki de daha karmaşık olduğu için. istemeden web sitesi hızını ve performansını artırır.
  • SSS’ler ve Bilgi Tabanları: Mükemmel müşteri deneyimi, artık müşterilerin mümkün olduğunca kontrolü elinde tutmasına izin vermek anlamına geliyor. Bunun web sitelerine çevrilmesinin bir yolu, SSS sayfaları ve bilgi tabanlarıdır. Her ikisi de müşterilerinizin kendilerine yardım etmelerine yardımcı olmanın yoludur ve web sitelerinize ziyaretçi çektikleri ve elde tuttukları için giderek daha popüler hale gelirler.

Bu yıl gördüğümüz diğer web sitesi trendleri arasında çok daha fazla AI kullanımı (sohbet botları, fotoğraf tanıma, müşteri takibi ve artırılmış gerçeklik), büyük harf ve tipografi, animasyon ve video kullanımı, tam ekran biçimlendirme ve kalın desenler yer alıyor. tasarımcıların yalnızca yeni ziyaretçileri çekmek için değil, belki de daha da önemlisi onları sitenizde tutmak ve tekrar tekrar gelmek için kullandıkları yöntemler.

Ziyaretçileri Müşteriye Dönüştüren Profesyonel Web Siteleri

Web siteniz için yepyeni bir görünüm mü arıyorsunuz? Ya da belki sahip olduğunuz görünümü seviyorsunuz ama umduğunuz trafiği almıyor musunuz? Önde gelen bir web sitesi tasarım ajansı olan İbrahim Saraç Web Çözümleri uzman ekibin bir göz atmasına ve size dürüst geri bildirimde bulunmasına izin verin. Analitik verilere, sezgisel bilgimize ve endüstri bilgimize dayanarak, hem tasarım hem de işlev açısından tam olarak istediğiniz gibi elde edebiliriz.

İbrahim Sarac Web Çözümleri

İbrahim Sarac Web Çözümleri olarak müşteri memnuniyetine önem vermeyi ilke edinmiş ekibimiz ile sizlerde tanışın veya bilgi alın.