WordPress İçin En Verimli Instagram Eklentileri

Instagram, web sitenizdeki hesaplarınızdaki fotoğrafları ve resimleri belirtmek için iyi bir içerik kaynağıdır. Şimdi, bu WordPress Instagram eklentileri sayesinde, bu içeriği web sitenize almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ücretsiz ve premium WordPress eklentilerinin tümü, bu ürün çeşitliliği sırasında Instagram hesabınızdaki fotoğrafları web sitenize göstermeyi kolaylaştırır. Eklentiyi yükledikten sonra, fotoğrafları içe aktarmak için paranızı, ne kadar içe aktaracağınızı ve birkaç farklı seçeneği tercih edeceksiniz. Instagram fotoğraf beslemeleri daha sonra gönderilerinize ve sayfalarınıza eklenecek veya bir düzenek kullanılarak web sitenizin kenar çubuğu veya altbilgi alanlarında görüntülenecektir.

Bununla birlikte, burada sunulan premium WordPress Instagram eklentilerinden en az birine yükselterek, bir ton ek şey yapacaksınız. Premium bir araçla web sitenizde gösterilecek belirleyici resimler için diğer filtrelerden yararlanacaksınız. Nispeten küçük bir parasal yatırım için, premium eklentiler ayrıca size Instagram’dan gelen içeriğin web sitenizde nasıl görüntülendiği konusunda son derece ek seçenekler sunar. Çoğu durumda, eklenti sayfalarındaki canlı demolar aracılığıyla bu gösteri ve sunum seçeneklerini eylem halinde okuyacaksınız. WordPress web sitenizde Instagram’dan fotoğraflar göstermek istiyorsanız, bütçeniz, metrekareleri ne olursa olsun, size yardımcı olacak muhteşem araçlar. İster Instagram fotoğraf beslemenizi göstermek isteyin, ister bir Instagram kaydırıcı oluşturun, profilinize bir bağlantı ile Instagram simgesini ekleyin,

Envira Gallery

RafflePress

Instagram Feed Pro

Revive Old Posts

Monolog

1. Envira Gallery

Hızlı, basit ve güçlü bir sürükle ve bırak WordPress galeri oluşturucu olabilir. Güzel resimler ve video galerileri, hazırladığımız mizanpajlarımıza kötü davranmanıza izin verir. Bir geliştirici kiralamak zorunda kalmadan çekimleri kanıtlayabilir ve satabilirsiniz. WordPress medya kitaplığında birkaç resim seçebilir ve herhangi bir eklenti olmadan bir galeri oluşturabilirsiniz. Mesele şu ki, varsayılan WordPress resim galerisi, galeriyi ve resimleri mobil cihazlarda duyarlı tutmak, bir lightbox açılır penceresinde boşluk bırakmak, slayt gösterisi olarak göstermek vb. gibi hayati pratiklikten yoksundur. WordPress için bir galeri eklentisine basit bir şekilde ihtiyaç duyulmaz. resim blogcuları herhangi bir ölçüde daha fazla. Çoğu WordPress sitesi ve blogu sayısız resim aktarır.

Envira Gallery , en etkili e-posta tanıtım aracı olan OptinMonster’ın ve en etkili WordPress kaydırıcı eklentisi olan Soliloquy’nin arkasındaki benzer bir beyni olan efsanevi canavar Thomas tarafından oluşturuldu. Envira Gallery, yüz 000’den fazla aktif yükleme ile resmi WordPress eklenti deposundaki en önde gelen moda WordPress galeri eklentilerinden biridir. 2014’teki lansmanından bu yana Envira, blog yazarlarına, küçük işletmelere ve hatta Fortune beş yüz firmasına fotoğraflarını sergilemeleri için hizmet veriyor. Envira Gallery, web siteniz için dakikalar içinde duyarlı görüntüler ve videolar oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir WordPress galeri eklentisidir. Envira Galeri incelememizde, promosyona uygun olup olmadığını görmek için bir göz atma garantisi verdik.

Performans, en başından beri değişmez bir şekilde Envira’nın felsefesinin önemli bir parçası olmuştur. Orijinal geliştirici Thomas’ın efsanevi canavarı, kodla dolu olmayan ancak yine de farklı yüksek galeri eklentilerine karşı ortaya çıkabilecek bir galeri eklentisi yapmaya başladı. Envira’nın başarısının bolluğu mevcut yaklaşıma bağlanabilir. Eklenti, olağanüstü kullanılabilirliği VE birçok güçlü işlevi delicesine hafif ve süper hızlı bir pakete sıkıştırıyor. Envira hızıyla anlaşılsa da, bence çarpıcı özellik seti, eklentinin belki de en büyük nimeti.

Elbette, ışık kutusu ve slayt gösterisi işlevleriyle tamamlanmış video veya resim galerilerini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz; ancak, çeşitli premium eklentileri kombinasyona attıktan sonra, bir resim galerisi eklentisi için en önde gelen heyecan verici seçeneklerin birçoğunun kilidini açmaya başlarsınız. Bunlar, yalnızca birkaçını aramak için parola korumalı galerileri, WooCommerce entegrasyonunu ve görüntü yazdırmayı içerir. Öyleyse, bu eklentinin temel bileşenlerini tartışalım. Kısacası,

ÖZELLİKLER:

 • Resimleri ve videoları öne çıkarmak ve düzenlemek için sürükleyip bırakın
 • Önceden oluşturulmuş şablonlarla formları hızla oluşturun.
 • %100 duyarlı formlar tüm cihazlarda çalışır ve parlak görünür.
 • Optimum hız için optimize edilmiştir
 • EnviraGallery.com adresinden erişilebilen kapsamlı belgeler
 • Envira Gallery profesyonel eklentisi, şimdiye kadar isteyeceğiniz tüm galeri seçenekleriyle birlikte gelir.
 • Galeri Temaları ve Düzenler Galerilerinizi farklı ve yetenekli oluşturmak için Temalar.
 • Gelişmiş Işık Kutusu Özellikleri: Galeri Işık Kutusu ekranınız için birden çok tema, Başlıklar, Geçişler, Tam Ekran, Sayaç, Küçük Resimler.
 • Instagram, Dropbox, NextGen, Flickr, nada dosyalarından ve birçoğundan içe aktarın.
 • Görüntü Koruması, Gizli koruma, Filigranlama ve Farklı Kaydet devre dışı bırakma.
 • WooCommerce entegrasyonu, fotoğraflarınızı web sitenizde satar.
 • Meta bilgi, Sayfalandırma, Derin Bağlantı, Albüm yapma ve daha pek çok şey içeren SEO Dostu Galeriler.
 • Çok sayıda kanca ve filtre içeren geliştirici dostu kod.
 • Prova Oluşturma İstemci görüntü prova basit oluşturuldu.
 • Dinamik galeriler, çeşitli, tamamen farklı kaynaklardan anında galeriler üretir.

FİYATLANDIRMA AYRINTILARI:

Lisans seçiminiz, Envira Gallery’yi kaç web sitesinde etkinleştirebileceğinizi ve hangi eklentileri kullanabileceğinizi belirleyecektir. Tüm ücretler, destek ve eklenti güncellemelerine bir yıllık erişim için sizi kapsar.

Dört lisans türü sunar.

 • Temel (29 $) – bir web sitesinde kullanın, sekiz eklentiye erişin.
 • Artı (69 $) – üç web sitesinde kullanın, bir dizi 19 eklentiye erişin.
 • Pro (99 $) – 25 web sitesinde kullanın, 28 eklentinin tümüne erişin.
 • Ajans (299 $) – sınırsız web sitesi kullanın ve 28 eklentinin tümüne erişin.

2. RafflePress

RafflePress , listemizdeki en etkili WordPress Instagram eklentilerinden biridir RafflePress. Bu bir çekiliş eklentisidir ve bir çekilişe giriş olarak sosyal medya kanalınıza yönlendirilen web sitesi konukları tarafından Instagram takipçilerinizi hızla artırmaz. RafflePress, web sitenize bir Instagram beslemesi eklemek için değildir. Ancak, yarışmalar ve eşantiyonlar yoluyla web sitenize trafik çekmek için Instagram ve alternatif sosyal medyayı kullandığı için buraya dahil olmayı hak ettiğini düşünüyoruz. Bu eklenti ile, web sitenizin ziyaretçilerinin, profilinizi ziyaret etme, bir gönderi türü, yorum bırakma vb. gibi Instagram’da belirli bir şeyi denemesini ve yapmasını gerektiren eşleşmeler üreteceksiniz.

Bunun tersine, katılımcıların web sitenizi ziyaret etmesi veya raporunuza abone olması gereken her yerde Instagram’da yarışmalar düzenlersiniz. Elbette bu alan birimleri Instagram için basit örnekler; ancak bunları alternatif sosyal platformlarda da kullanacaksınız. RafflePress ile, misafirlerinizi Instagram’a kötü davranmak için belirli eylemler talep etmeye yönlendiren bir yarışma düzenlemek inanılmaz derecede kolaydır. Bu, Instagram profilinizi ziyaret etmek veya Instagram gönderilerinizden birini görüntülemek anlamına gelebilir. Örneğin, web sitenizin belirli bir sayfasına gitmeleri gereken her yerde Instagram takipçileriniz için bir RafflePress çekilişi veya yarışması düzenleyeceksiniz. Hatta girmek için e-posta listenizi eklemek için onları yükselteceksiniz.

RafflePress çok faydalıdır ve WordPress için en önde gelen zengin özellikli hediye ve yarışma eklentisinden çok uzaktır. Bir başlangıç ​​yapmak için RafflePress eklentisinin erişilebilir sürümünü deneyeceksiniz. RafflePress’te kullanıcı uzmanlığı bizim önceliğimizdir. Önceden oluşturulmuş hedefimiz, pazardaki en önde gelen başlangıç ​​dostu yarışma eklentisi olan RafflePress’i oluşturmak için hediye şablonlarını ve iş akışlarını hedef aldı.

RafflePress, %100 mobil duyarlı bir eşantiyon çözünürlüğü olabilir. Böylece yarışmalarınız tüm cihazlarda (mobil, tablet, dizüstü ve masaüstü) sürekli olarak güzel görünebilir.

RafflePress eşantiyon widget’ları, net ve sunucu performansı için yüksek düzeyde optimize edilmiştir. Sonuç olarak, SEO ve dönüşüm içerdiğinde hızın önemini algılama eğilimindeyiz. RafflePress’in piyasadaki en hızlı WordPress hediye eklentilerinden biri olduğunu dürüstçe söyleyebiliriz.

ÖZELLİKLER:

 • Eşantiyonlar için kampanya oluşturucuyu, şablonları ve açılış sayfasını sürükleyip bırakın
 • Pazarlama ve CRM entegrasyonları
 • İzleme ve yeniden hedefleme
 • Çok çeşitli abone giriş işlemleri var, bizi ziyaret edin, bizi beğenin, bizi takip edin, abone olun, bir tanıdık yönlendirin, video izleyin, gönderiyi görüntüleyin ve birçok standart sosyal platformu destekleyin.
 • Çok çeşitli entegrasyonların yanı sıra Mailchimp, Zapier, ReCaptcha, ConvertKit ve birçok ek
 • Mobil cihaz duyarlı
 • Dolandırıcılık korumalı tek tıklamayla yarışma girişi
 • Arkadaşına tavsiye et mikroorganizma paylaşımı
 • Güncellemeler ve destek
 • 14 gün iade garantisi
 • Kullanımı son derece basittir.
 • Misafirlerinizden bir gönderiyi görüntülemek, profilinizi ziyaret etmek gibi Instagram’a kötü davranmak için belirli eylemler talep etmelerini isteyen bir WordPress çekilişine ev sahipliği yapın.
 • Yarışmanıza katılmak ve e-posta listenizi büyütmek için kişileri raporunuzu eklemeye davet edin.
 • Kullanıcıları Instagram’dan web sitenize yönlendirin.
 • Web sitenizi ve küçük işletmenizi büyütmek için birkaç farklı araçla zengin özelliklere sahip.

FİYATLANDIRMA:

Kapsama almak istediğiniz alan sayısına bağlı olarak, RafflePress fiyatları yıllık 39 – 159 $ arasındadır ve bir dönem için birlikte 359 $ karşılığında edinilebilir. WordPress eklenti dizininde ek olarak, küçültülmüş seçeneklere sahip ücretsiz bir ‘Lite’ sürümü mevcuttur.

3. Instagram Feed Pro

Instagram Feed Pro , WordPress için en iyi besleme eklentilerinden biridir, Instagram Feed Professional, herhangi bir kısa kod veya şifreleme dilini karıştırmadan web sitenizde Instagram beslemeleri oluşturmanıza, özelleştirmenize ve göstermenize izin verir. WordPress için en iyi Instagram eklentisi, Smash Balloon’dan Instagram Feed profesyonelidir. Doğrudan WordPress web sitenizde özel bir Instagram sosyal maruz kalma beslemesi oluşturmanıza izin verir. Instagram beslemenizi herhangi bir gönderiye, sayfaya veya belki de bir kenar çubuğu düzenine ekleyin.

Smash Balloon‘dan Instagram Feed profesyoneli, piyasadaki en iyi Instagram feed eklentisidir. 1,3 milyondan fazla web sitesi, özel Instagram maruz kalma beslemeleri oluşturmak için eklentiyi kullanıyor. Eklentinin ücretsiz bir sürümü, özel bir Instagram sosyal maruziyet beslemesi oluşturmanıza izin verir. Ücretsiz sürüm, birçok seçenekle birlikte gelir. Ancak, birden çok yerleşim seçeneği gibi daha fazla olasılığın kilidini açmak için profesyonel sürüme yükselteceksiniz: duvar ızgarası, yatay yerleşim, atlıkarınca ve daha fazlası. Web sitenizde çeşitli kaynaklardan ve #hashtag yayınlarından birçok farklı Instagram beslemesini göstermek için profesyonel sürümü birlikte kullanabilirsiniz. Birlikte alışveriş yapılabilir beslemeler üretmenize izin verir ve içsel sosyal paylaşım düğmelerine sahip bir ışık kutusu açılır penceresine sahiptir. Instagram beslemenizi herhangi bir gönderiye veya sayfadan yararlanma, blok düzenleyici veya bir kenar çubuğu düzenlemesine ekleyebilirsiniz.

Farklı Instagram eklentilerinin aksine, Instagram hikayelerinizi doğrudan web sitenizde belirtmek için Instagram Feed profesyonelini bile kullanacaksınız. Bu, web sitenizin konuklarının, Instagram kullanıcılarıyla ilişkili olmasalar da, hoş bir ışık kutusu açılır penceresi sırasında Instagram hikayelerinizi okuyacakları anlamına gelir.

ÖZELLİKLER:

 • Pro sürümü, web sitenizde birden fazla kaynaktan birçok farklı Instagram beslemesi ve #hashtag beslemesi göstermenize izin verir.
 • Birden çok düzen seçimi ve duvar ızgarası, atlıkarınca, yatay düzen ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
 • Süper hızlıdır ve WordPress web sitenizi yavaşlatmaz.
 • Instagram hikayelerini destekler.
 • Kendinden sosyal paylaşım butonları ile bir lightbox açılır penceresine sahiptir.
 • Alışveriş yapılabilir feed’ler oluşturun.
 • 1.000.000’den fazla web sitesi, özel Instagram maruz kalma beslemeleri oluşturmak için eklentiyi kullanır.
 • Eklenti, Instagram hikayelerini birlikte destekler ve bunları WordPress web sitenize getirir.

FİYATLANDIRMA:

Instagram Feed pro, yıllık 49 ABD Doları (bir alan adı) ile 149 ABD Doları (yirmi beş alana kadar) arasında bir değer planlıyor.

Bize göre, bu eklenti, web sitenizde Instagram beslemelerine yer vermeniz gerektiğinde düşünülmesi gereken bir eklentidir.

4. Revive Old Posts

Web sitenizin sosyal medya trafiğini artırın, sosyal takipçi sayınızı artırın ve mevcut sosyal medya takipçilerinizi web sitenizdeki alakalı içerikle meşgul tutun: Önceki Gönderileri canlandırın, otomatik pilotta çalışan bir sosyal medya paylaşım ve programlama eklentisi olabilir – önceki ve yenileri paylaşmanıza izin verir içeriği sosyal medyaya makul ve zaman kazandıran bir şekilde Önceki Gönderileri canlandır, günlük gönderilerini açıklandığı sürece sosyal medya hesaplarınızda otomatik olarak paylaşmayı kolaylaştıran bir WordPress eklentisi olabilir. Yayınınızı filtreleyecek, gönderileri planlayacak, performansı takip edecek ve çok daha fazlasını yapacaksınız.

Revive Old Posts , önceki içeriği canlandırmanıza, sosyal medya etkileşimini artırmanıza ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ancak, her eklentinin artıları ve eksileri vardır; Bu nedenle, bu inceleme sırasında Önceki Mesajları Canlandır eklentisi ile ilgili anlamak istediğiniz her şeyi detaylandıracağız.

Önceki Gönderileri canlandırın, web sitenizin trafiğini artırmak için sosyal medyadan yararlanmak için basit ama güçlü bir WordPress eklentisi olabilir. Sosyal medya yönetimi uzmanlarından oluşan bir ekip olan Revive Social tarafından geliştirilmiştir. Eklentinin iki sorunu çözmesi amaçlanıyor: net trafiği artırmak ve sosyal medya etkileşimini otomatikleştirmek için önceki günlük gönderilerini canlandırmak. Önceki Gönderileri Canlandır ile, günlüğünüzü Facebook, Twitter ve LinkedIn ile birlikte birden fazla sosyal medya kanalıyla senkronize ederek tutarlı bir büyümenin habercisi olacaksınız. Özel programlar oluşturabilir ve web sitenizin içeriğini dönüşümlü olarak paylaşabilirsiniz. Feed kurbanı hashtag’lerinizi, kategorilerinizi, etiketlerinizi ve daha fazlasını birlikte optimize edeceksiniz. Ayrıca, gönderilerinizin ne kadar moda olduğunu ve ne kadar trafik oluşturulduğunu görmek için başarınızı takip edeceksiniz.

ÖZELLİKLER:

 • Sosyal Medyaya Otomatik Gönderme: Özünde, bu eklenti, gönderileri (ve sayfaları) çeşitli sosyal medya hesaplarına mekanik olarak yayınlamak için tasarlanmıştır.
 • Önceki Gönderileri tanıtın – sosyal medyada paylaşılmasını istediğiniz gönderilerin minimum ve en çok yaşını (gün olarak) seçin. Hatta tüm gönderileri sosyal medya hesaplarınıza aktarıldıktan sonra eklentinin her gönderiyi mekanik olarak yeniden paylaşmasını bile sağlayabilirsiniz.
 • Yeni Gönderileri Tanıtın – Eklentinin yeni gönderileri, WordPress bunları ifşa etmeden önce hesaplarınızda paylaşmasını sağlayın.
 • Birden Fazla Sosyal Medya Ağında Paylaşın – Twitter ve Facebook ücretsiz sürümdedir. Premium lisans, gönderileri LinkedIn, Tumblr, Pinterest ve Buffer’da yayınlama gücünün kilidini açar. Tampon entegrasyonu, işi Facebook ekipleri ve Instagram olarak değiştirmeyi amaçlamaktadır.
 • Gönderileri Sınırla – Eklentinin sosyal medyada yayınladığı gönderilerin sayısını sınırlayın ve eklentinin gönderiler arasında ne kadar süre bekleyeceğini seçin.
 • Gönderileri Hariç Tut – Belirli gönderileri manuel olarak sosyal paylaşımdan hariç tutun. Gönderileri sınıfa ve etikete göre birlikte hariç tutacaksınız. Özel taksonomiler ek olarak çalışır.
 • Özel Posta sporları (PRO) – Eklentinin premium sürümünün, WooCommerce ürünleri ve tarifleriyle birlikte özel spor sonrası sporları içermesi amaçlanmıştır.
 • URL aracısı Entegrasyonları – Önceki Gönderileri canlandırın, sizin için oluşturduğu gönderilerin içine web sitenize geri bağlantılar ekler. Evi boşa harcamaktan kaçınmak için, onu Bitly ile entegre edin, temel Dinamik Bağlantılar (eski adıyla Google tek tip kaynak bulucu Kısaltıcı), Ow.ly. Gd, Rebrandly veya WordPress’in doğal bağlantı aracısı.
 • Önceden Tanımlı Metin (PRO) – premium sürümdeki ekstra Metin alanı, her sosyal medya gönderisinin başında ve sonunda önceden tanımlanmış metni öne çıkarmanıza izin verir.
 • Hashtag’ler – içeriğinizi pazarlamak için kullandığınız ortak hashtag’lerin bir envanterini oluşturun ve onları hemen orada bulundurun. Sınıflardan, etiketlerden ve özel alanlardan birlikte hashtag’ler üreteceksiniz.
 • Çeşitli Sosyal Medya Gönderileri (PRO) – Takipçilerinize aynı mesajla defalarca spam göndermemek için eşdeğer bir sosyal medya gönderisinin bir veya daha fazla varyasyonunu oluşturun. Bu, yinelenen içerik sorunları için bir geçici çözüm olarak birlikte çalışır. Twitter ve LinkedIn konusunda uzmanlığa ihtiyacınız olacak.
 • Medya Gönderileri (PRO) – Kitaplığınızdaki resimleri ve videoları sosyal medya gönderileri olarak paylaşın. Birlikte sosyal medya gönderilerine öne çıkan görseller eklemeyi seçeceksiniz.
 • Google Analytics Entegrasyonu – Önceki Yazıları canlandırın, Google Analytics ile entegre olur. Böylece, eklentinin sizin için oluşturduğu sosyal medya gönderilerinden web sitenizin ne kadar trafik aldığını göreceksiniz. Özel UTM etiketleri, premium sürümde ek olarak desteklenir.

FİYATLANDIRMA:

 • Premium sürüm için fiyatlandırma, bir web sitesi lisansı için yılda 75 dolardan başlar. Bu makale sırasında bahsedilen seçeneklerin herhangi birine veya tümüne, birden fazla Twitter ve Facebook hesabına gönderme gücüyle birlikte erişim elde edersiniz. Premium fiyat etiketi desteği ek olarak eklenmiştir.
 • Özel programlama ve kuyruk yönetimi, ayrı ayrı 178,99 $/yıl ve 299 $/yıl değerinde olan İş ve satıcı planlarında mevcuttur. İşletme kurulumu üç web sitesi lisansı sağlarken, satıcı kurulumu çeşitli atamalar sağlar.
 • Tüm planlarda 30 günlük para iade garantisi mevcuttur.
 • 5. Kendi kendine konuşma
 • Soliloquy , Instagram fotoğraflarınızı, tercih ettiğiniz fotoğrafları ve hatta belirli etiketlere sahip fotoğrafları destekleyen kaydırıcıları dinamik olarak oluşturmanıza izin verir. Bu, seyahat fotoğraflarınızı ve günlük hedef kitlenizi WordPress’e yeniden yüklemek zorunda kalmadan paylaşmanızı çok kolaylaştırır. Instagram’da takipçilerinizi artırmak için Instagram resimlerinize birlikte bağlantı verebilirsiniz.
 • Buna tamamen bayılacaksın, Addon! Instagram hesabınıza eklemeyi ve hemen bir sonraki Instagram kaydırıcınızı oluşturmaya başlamayı çok basit hale getirir.
 • En iyi yanı, bu kaydırıcıyı herhangi bir günlük gönderisine, sayfasına veya belki de bir WordPress mekanizmasına yerleştirecek olmanızdır.
 • Kaydırıcıyı basitçe işaretle ve tıkla ile oluşturabilirsiniz. Hiç kimse jQuery, CSS, HTML veya diğer karmaşık teknik okul dilini öğrenmeye zorlanmamalıdır.
 • Bir WordPress kaydırıcısı oluşturmak için bir geliştirici kiralamanız gerekmez. Bu nedenle, her biri basit ve GÜÇLÜ olan bir çek ve bırak kaydırıcı eklentisi olan Soliloquy’yi tasarlama eğilimindeyiz. Soliloquy, WordPress web siteniz için saatler değil, dakikalar içinde çarpıcı, duyarlı görüntü ve video kaydırıcıları oluşturmanıza izin verir. Dürüstçe söyleyebiliriz ki, bu eklenti, kendi türünde pazardaki en hızlı eklenti olabilir.
 • WordPress’te yalnızca birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde duyarlı kaydırıcılar oluşturun. Soliloquy, pazarlamacılar ve geliştiriciler için basit ve güçlü bir WordPress kaydırıcı eklentisi olabilir.
 • ÖZELLİKLER:
 • Kaydırıcının hızını kontrol edin.
 • Kaydırıcınızda kullanmak için Instagram’ınızdaki bu içeriği özelleştirin.
 • Yalnızca belirli hashtag’lere sahip bir beslemeyi kullanma yeteneği.
 • Dinamik kaydırıcı eklentisi, Instagram fotoğrafları, öne çıkan günlük gönderilerinizin küçük resimlerini ve bir kaydırıcıya eklenen referansları eklemenize izin verdi.
 • Sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu ile ilgili dereceli kurulum slaytlarını yükleyin.
 • Yalnızca birkaç tıklamayla sürgüleri hızla oluşturun.
 • Kişiselleştirme için yerleşik şablonlar
 • Hızlı performans için son derece optimize edilmiştir.
 • SEO dostu köprü metni biçimlendirme dili işaretlemesi
 • Tüm cihazlarda %100 duyarlı ve mobil uyumlu çalışır
 • Son fotoğraf akışınızdan istediğiniz kadar fotoğraf çekin!
 • Instagram’daki ilk resme bağlantı verme yeteneği
 • Kaydırıcıdaki fotoğrafın yanında Instagram resim başlığınızı gösterin.
 • Kaydırıcı içindeki görüntüleri rastgele hale getirin
 • Web sitenizin tartışmasız bir şekilde hızlı yüklendiğinden emin olmak için verileri her on iki saatte bir birlikte önbelleğe alabilirsiniz!

FİYATLANDIRMA:

Soliloquy Developer yılda 89 dolardan başlıyor.

Çözüm:

Sosyal medya entegrasyonu, markalar, işletmeler ve insanlar için internetteki varlığınız için hayati önem taşır. Bu eklentiler, mağduriyet, mantıklı otomasyon, entegrasyon ve öğretim araçları ile sosyal medya stratejisinden zaman ve enerji alır. Umarım hayatınızı kolaylaştıracak bir şey bulmuşsunuzdur. Farklı seçenekler arıyorsanız, birçok WordPress sosyal medya eklentisini bile incelemek için CodeCanyon’u ziyaret edin.

Eklentiler listesinden daha yüksek olanı, nesnel bileşenlere dayanır; Örnek olarak ekonomik veya stil olarak düşünme eğiliminde olduğumuz şey de sizin için daha az ekonomiktir. Ve tersine. WordPress eklentilerinin sağlayıcısı sürekli olarak gelişiyor ve analiziniz sırasında bulamadığımız eklentileri kesinlikle fark edeceksiniz. Hatta yeni yarışmacıların listemizi sarstığını bile göreceksiniz. Bu durumda görüş ve bulgularınızı Kuzey Amerika ülkeleriyle yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyiniz. Ardından, göreceğiniz gibi, Instagram eklentilerinin büyük bir kısmı birkaç benzerliğe sahiptir.

WordPress İçin En Verimli Instagram Eklentileri