Şunu ara:

Web Yazılım

Web ortamında adına aşina olduğumuz konulardan birisi web yazılım geliştirme. Web yazılım ihtiyaçlarınız için aradığınız tüm çözümleri sağlayan bir firma arayışındaysanız doğru sayfadasınız! 

Hizmet Özellikleri:

  • Clean code: Temiz kodlama
  • Performans odaklı kodlama
  • Güvenlik odaklı kodlama
  • Global kod standartlarına uygun kodlama

Neden İbrahim Sarac Web Çözümleri?

Web yazılım geliştirme hizmeti kapsamında front-end ve back-end web geliştiricilerimizle web yazılım çözümleri sunuyoruz. PHP, Laravel, Javascript, jQuery, CSS, Bootstrap teknolojilerini kullanarak talep ettiğiniz web yazılımları kodluyoruz. Hizmetlerimizde özel yazılım talep ediliyorsa PHP PSR kod standartlarına, WordPress gibi CMS’lerde geliştirme talep ediliyorsa CMS’in kod standartlarını uyumlu kodlar yazıyoruz. Korsan scriptler kullanmıyor, clean code (temiz kod) olarak kodlama yapıyoruz.

Hizmet Süreci Nasıl İşler?

01. Talepler ve Fatura

Müşterinin hizmetteki tüm talepleri alınır ve ön analiz gerçekleştirilir. Anlaşma sağlanırsa fatura kesilir ve sunulacak hizmet iş planına eklenir.

02. Ödeme ve Hazırlık

Müşteri ödemeyi yapmak için web sitemizde üyelik oluşturur ve sipariş bağlantısını kullanarak ödemeyi gerçekleştirir. Çalışma hazırlığına başlanır.

03. Çalışma ve İlerleme

Çalışmaya başlanır ve hedef sürede çalışma tamamlanır. Çalışma tamamlandıktan sonra gerekli testler gerçekleştirilir.

04. Revize ve Teslim

Çalışmanın tamamlanmış hali müşterinin onayına sunulur. Müşteri revize talebinde bulunursa revize gerçekleştirilir ve hizmet teslim edilir.

Teklif Alınız    × Bize Ulaşın