Şunu ara:

WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmetleri kapsamında WordPress web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlıyoruz. WordPress destek geniş bir hizmet alanıdır. Örnek vermek gerekirse WordPress özelleştirme, optimizasyon, hata ayıklama veya özel talepleriniz diyebiliriz. WordPress Hizmetleri kapsamında asla korsan eklenti kullanmıyoruz ve sitenizi tehlikeye atmıyoruz.

Herşeyi yapmaktansa, bildiğimiz en iyi şeyleri yaparak, iyi sonuçlar aldığımızı gördüğümüzden dolayı kendimize bir sınır çizdik. Ve harika sonuçlar alacağımız işlerimizi bu sitede kısaca anlatarak, sizin internet yolculuğunuzda size eşlik etmek istedik.

Aşağıda hizmet kategorilerimizi incelediğinizde sizin gibi baktığımızı, hakkımızda yazısını okuduğunuzda ise sizin gibi olduğumuzu fark edecek ve birlikte başarabileceğimize dair bir kanaate sahip olacağınızı biliyoruz.

Şu hizmet kategorilerini inceleyerek başlayabilirsiniz:

WordPress Hız Optimizasyonu

WordPress Hız Optimizasyonu: Sitenizin ilk açılış ve sayfa geçiş hızları kullanıcı deneyimi açısından önemli bir kriterdir. Kullanıcılar uzun sürede açılan web sitelerin açılma sürelerini beklemek yerine bir başka web sitesine girmeyi tercih ederler. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar web sitelerinin açılmasını maksimum 3 saniye beklerler. 2021 Mayıs güncellemesinden itibaren Google PageSpeed Insights metrikleri SEO için önemli bir kriter haline geldi. Sitenizin hızını en doğru şekilde ölçebilmek için Google PageSpeed Insights, Gtmetrix, Pingdom gibi platformlardan destek almanız gerekir. Bu platformlar arasında en doğru ölçümü sağlayan platform Google PageSpeed Insights platformudur. WordPress Hız Optimizasyonu hizmetimizde Google PageSpeed Insights verilerine göre sitenizin Core Web Vitals değerlerini iyileştiriyor ve gerçekteki hızını kayda değer derecede yükseltiyoruz.

WordPress Güvenlik Optimizasyonu

WordPress Güvenlik Optimizasyonu hizmeti ile sitenizin güvenliğini arttırıyoruz ve sitenizdeki zararlı kodları, virüsleri temizliyoruz. Sitenizi siber saldırganlara karşı daha korumalı hale getiriyoruz. WordPress’te güvenlik optimizasyonunda kapsamlı zararlı kod taraması yapıyoruz. 

WordPress Özelleştirme

WordPress Özelleştirme hizmeti ile WordPress siteniz için özel taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde WordPress standartlarına uygun, clean code mantığıyla kod yazıyoruz. Sitenizdeki küçük düzenlemeler, değiştirilmesini istediğiniz bölümler ve kod düzenlemeleri için aradığınız WordPress Özelleştirme hizmetini sunuyoruz.

Güvenlik

WordPress, web sitesi güvenliği için bir dizi özellik sunuyoruz. Kullanıcılar, web sitelerini güvence altına almak için otomatik güncellemeler, HTTPS desteği, parola yönetimi ve diğer önlemler hakkında çalışmalar yapıyoruz.

SEO Optimizasyonu

WordPress, arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından da kullanıcılara fayda sağlar. Rank Math SEO ve Jet Pack eklentileri ile sitenizi hem güvenliğini hem so ayarlarını yapıp wordpress siteniz için iç ve dış seo işlerini gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret – Kurumsal ve Diğer WordPress Sitesi Kurulumu

WordPress, e-ticaret, kurumsal ve diğer işleriniz için web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Bu amaç için, bizler taleplerinize uygun projeler hazırlayıp sizlerin işlerini daha kolay ve kaliteli hale getiriyoruz.

Bunların yanı sıra wordpress ve diğer cms yazılımlarda bir çok konuda hizmet veriyoruz.

Bize Ulaşın

× Bize Ulaşın